Search

Jaunais 2021. gads un arī janvāra kastīte klāt!

Updated: Jan 11Cepeši un rosolu bļodas nu jau varētu būt tukšas katrā mājā - svētki beigušies, vecais gads aizvadīts - tagad godam jāiesāk jaunais vērša gads! Ceram, ka svētkus aizvadīji ciešā ģimenes lokā, ar siltumu sirdī un dvēselē. Novēlam, lai nākamais gads nāk ar buļļa apņēmību, mieru, nosvērtību un bagātību.Pastāstīsim par to, kas gaidāms janvāra kastītē!
Šajā jaunajā gadā laikam viens no visbiežāk vēlētajām lietām - veselība. Arī mēs to Jums vēlam un lai to stiprinātu, janvāra kastītē atradīsiet Durbes veltes ražoto "Vīriešu zapti", 200g - ideāla piedeva zupām, gaļas ēdieniem, makaroniem.. Mazliet ķiplociņa šajā sezonā nenāks par sliktu! Zaptes sastāvā tomāti, sīpoli, ķiploki, selerijas un pētersīļi.
Janvārī dienas vēl ir īsas, aukstas un diezgan tumšas, tāpēc sirds bieži kāro pēc kāda salduma, ar karameli vai smilšu mīklu, ko piekost klāt pie tējas.Tāpēc kastītē būs Vecmāmiņas acītes " Riekstiņi", 400 g - smilšu mīklas cepumi ar vārītu iebiezināto pienu. Bērnības gardums!

Turpinot bērnības atmiņu ceļu, varbūt dažiem noplēšamais sienas kalendārs atgādinās vecvecāku mājas. Tāpēc kastītē atradīsiet Ievas Padomu avīzes 2021 (Žurnāls Santa) dienu noplēšamo kalendāru. Tajā norādītas vārda dienas (kas ārzemēs reizēm aizmirstas :) ) un katrai dienai kāds noderīgs padoms!


Iegādājies Jaunā gada kastīti šeit : www.latviabox.com/buy


Kārajam zobam tiks vēl 2 gardumi - Laimas Bārbeles saldskābās ledenes un tumšā, kraukšķīgā dzērveņu šokolāde ar auzu pārslām (100g).

Laimas Bārbeles (90 g) unikālā garša radusies no bārbeles krūma dzelteno ziedu nobriedušajiem sarkanajiem augļiem. Atzīsimies, bija tomēr jāpajautā Google kā izskatās bārbeles krūms- paladīsimies arī ar Jums! :)


Tā saka, ka latvieši un kartupeļi esot nešķirami.. Vai nu piekritīsiet, vai nē, bet tomēr šķiet, ka ziemā bieži kārojas gardus pannā ceptus kartupeļus, un tiem pietrūkst tikai Santa Maria kartupeļu garšviela (100g). Šis unikālais mikslis veidots no sāls, sīpoliem, cukura, ķiplokiem, paprikas, koriandra, kurkumas, grieķu sierāboliņa, fenheļa, ķimenēm, melnajiem un Kajennas pipariem. Viegli un garšīgi!


Janvāra kastīte pie Jums nonāks mazliet velāk nekā citus mēnešus - ap 25. janvāri!


Iegādājies jau tagad Latvijas labumus, ar ko iesākt Jauno gadu!


Spied šeit : www.latviabox.com/buy21 views0 comments