Search

Novembra patriotiskā kastīte

Updated: Nov 3, 2020


Oktobra beigas daudzās Eiropas valstīs nākušas ar dažādiem, ne tik viegliem, ierobežojumiem sakarā ar Covid 19, un daudzi no mums tuvākās nedēļas pavadīs mājās. Varbūt garastāvokli mazliet uzlabos ziņa, ka novembra patriotiskā kastīte netiek atcelta, un, ja to pasūtīsiet līdz 10. novembrim, tai vajadzētu nonākt līdz jums laikā līdz Latvijas neatkarības proklamēšanas dienai , lai atnestu svinīgu noskaņu un gardumus svētku galdam!


Ar ko Jūs iepriecināsim šajā mēnesī? - Labojums!


Latvijas valsts svētki nebūtu īsti svētki, ja uz galda nebūtu rupjmaizes.Tāpēc kastītē atradīsiet Floras Sējas rupjmaizes kukulīti, 550g.


Atliek tikai sagatavot rasolu, siļķi kažokā, vai arī kādu īpašu desertu, kura recepte būs atrodama kastītē!


Tad, protams, uz galda jābūt kaut kam dzirkstošam un atspirdzinošam- īpašais Tērvetes Godu kvass 0,5l !

Tērvetes tumšais, nefiltrētais "Godu" kvass ir dabīgi raudzēts dzēriens, kas gatavots tikai no dabīgām izejvielām.

Un kā gan bez zivju ēdieniem! Tradicionālās šprotes eļļā (160g), no mūsu partneriem SIA BANGA.

Augstas kvalitātes kūpinātas šprotes, kas gatavotas pēc gadsimtu ilgas tradīcijas!
Spied uz linka, lai iegādātos Novembra kasti: www.latviabox.com/buySaldajā ēdienā svētku kūka - Laimas vafeļu torte "Lācītis Ķepainītis" (350g)Klasiskā vafeļu konfekte Lācītis Ķepainītis ar kraukšķīgu vafeli un mandeles garšu. Vai zinājāt, ka uz iepakojuma redzama Ivana Šiškina gleznas "Rīts priežu mežā" reprodukcija?

Tradīcijās stāsta, ka uz galda jābūt sarkanbaltsarkaniem ēdieniem. Kas gan vēl skaistāks un veselīgāks par dzērvenēm pūdercukurā? Very Berry 150g iepakojums

Kā zelta gailis Pēterbaznīcas tornī, kastītē bišu zelta : 2 Lielauces Kliņģeru ražotie medus cukurgailīši!


No dabīga medus gatavoti, bez piedevām un krāsvielām, dzeltenā krāsa radusies vārīšanas procesā.Un vēl Novembra kastītē atradīsiet dāvaniņu no mums, kas katram patriotiskam latvietim ārzemēs dekorēs džemperi, kreklu vai jaku! Nekavējieties, novembra kastīšu skaits ir ierobežots, iegādājies savējo jau tagad, vai uzdāvini draugam!


Ej uz : www.latviabox.com/buy


110 views0 comments