Search

Oktobris - veselības mēnesis. Ko saņemsi kastē? 🍂🍁

Rudens jau ir klāt - dienas kļūst īsakās, aukstākas un koku lapas pakāpeniski maina savu zaļo tērpu uz sarkano un zeltaino, dejojot vējā un piepildot ielas...

Tas ir arī laiks, kad jāsāk regulāra cīņa ar iesnām un klepu, jo gripa un visādi vīrusi klejo apkārt un neliek mieru.

Tādēļ mēs sagatavojām pavisam veselīgu Oktobra kasti, kas palīdzēs Tev uzlabot imūnsistēmu ar gardiem un veselīgiem produktiem, sadarbojoties ar maziem un lieliem ražotājiem Latvijā. Un, protams, diviem pavisam nekaitīgiem našķiem - tieši latviskajai dvēselei.


🐝 Pirmais produkts, ko Tu saņemsi kastē - ziedputekšņi.


Ziedputekšņi ir augstvērtīgs, bioloģiski aktīvs bišu radīts produkts, kurā ir aptuveni 50 dažādu komponentu – teju visas cilvēka organismam nepieciešamās vielas! Ziedputekšņi regulē vielmaiņu un stiprina imūnsistēmu. Profilaksei ziedputekšņus ieteicams lietot divas reizes gadā 20 dienas pa divām ēdamkarotēm no rīta.


Oktobra kastē saņemsi 100g ziedputekšņu tavai imūnsistēmai no mūsu draugiem, un vietējā ražotāja Lejaslīves! Tas ir ģimenes uzņēmums, kam bites sparģeļos un medus stropos, viņu sirdslieta ir biškopība! Dodies uz viņu mājaslapu un nekautrējies piestāt pie viņiem, ja esi Latvijā - viņi piedāvā izglītojošas tūres lai atklātu bišu pasaules noslēpumus.


http://www.lejaslives.lv/
🥣 Vēl kastē Tu atradīsi paciņu ar bioloģiski audzētiem zaļajiem griķiem!


Zaļie griķi saglabā savu dabīgi zaļo krāsu jo tos negrauzdē - tie paliek " dzīvi" un sevī saglabā visas dabīgās un svarīgās uzturvielas. Zaļos griķus var arī diedzēt, tie pēc garšas ir mazāk izteikti nekā parastie brūnie griķi, kas ļauj tos izmantot daudz un dažādās ēdienu kombinācijās, saglabājot garšas buķetes harmoniju.
Tu saņemsi 400g ar zaļajiem griķiem, ko ražo mūsu sadarbības partneris - " Kaņepītes"! Tos varēsi izmantot ierasto rīsu, makaronu, kartupeļu vai citu piedevu vietā! Tu vari atrast daudzas interesantas receptes un uzzināt vairāk par zaļo griķu pasauli "Kaņepītes" mājaslapā : www.kanepites.lv❗️Spied šeit un pērc❗️🍵 Un rudenī noteikti neiztikt bez šī - Imunitātes tējas no "Rūķīšu tēja".Lielisks veids, kā sasildīties un izvairīties no nešpetnām iesnām, ir dzert tēju, tādēļ Oktobra kastē Tu saņemsi veselīgo un gardo tējas maisījumu, " Imunitātes tēja" (50g), ko rūpīgi un ar gādīgu profesionalitāti veido "Rūķīšu tēja". Saritinies siltā sedziņā, paķer kādu aizraujošu lasāmo un izbaudi Latvijas dabas garšas vienā tējas tasē.


Uzzini vairāk par labumiem, ko sniedz tēju maisījumos atrodamie augi, kā arī iepazīsti citas " Rūķīšu tēja" garšas : www.rukisuteja.lv

Turpinot veselības ceļu, kastē būs vēl viens "superfood" - Smiltsērkšķu sula!Citās zemēs mazāk zināmās ogas latvieši lieto dažādos veselības produktos - smiltsēršķi satur antioksidantus, minerālvielas un vitamīnus, kas palīdz uzlabot imūnsistēmu - kas šajā brīdi ir īpaši svarīgi.


Kastē saņemsi 200ml tīras un auksti spiestas sulas, ko varēsi izmantot dzēriena pagatavošanai, atšķaidot to ar ūdeni (1 deva sulas ar 6 devām ūdens).
Nākamais produkts, kas varbūt nav pats veselīgākais, bet nozīmīgs Latvieša dvēselei - rupjmaizes čipši ar ķiploku garšu.


Katrā ģimenē vismaz viena vecmāmiņa vienmēr slavēja ķiploku kā labāko līdzekli cīņā pret slimībām, tie taču atvaira arī vampīrus... Hmm, lai nu kā, rupjmaizes kraukšķis noteikti būs lielisks našķis (100g), ar ko padalīties ar draugiem!


🍬 Pēdējais, bet noteikti ne mazāk svarīgākais - kaut kas salds uz kārā zoba! "Saldus Gotiņa" (180g)


Šis mazliet grēkpilnais bet neaizmirstamais gardums, kas ražots no svaiga piena, noteikti liks kavēties bērnības atmiņās katram Latvietim.


Daudzas jaunas un interesantes garšas varat atrast "Saldus Gotiņa" mājaslapā : www.saldusgotina.lv
Nekavējies un pasūti visus šos veselīgos un gardos Latvijas prduktus Oktobra kastē! ⬇️

❗️Spied šeit un pērc❗️

150 views0 comments