Search

Sasildīsimies ar februāra kastīti!

Latvijā joprojām cilvēkus lutina skaista ziema ar biezu sniegu, citur Eiropā lietus ar aukstu vēju, dažiem paveicies ar saules stariem, bet tāpat ar zobiņiem.. Vakari vēl joprojām gari, tāpēc esam parūpējušies, lai februāra kastīte palīdzētu sasildīties!


Pastāstīsim, kā!Kastītē atradīsiet mūsu draugu Z/S "Kaņepītes" bioloģiski audzētās Miežu grūbas, 500g! No tām varēsiet pagatavot gardas zupas (ar marinētu gurķi un/vai kūpinātu gaļu), vai arī grūbu putru ar ceptu speķīti uz sīpoliem.. Mmm!

Kā gan labāk sasildīties, ja ne ar zupu... Tiem, kam saimniekošana virtuvē īsti neiet pie sirds, un ķerties pie zupas gatavošanas slinkums, esam februāra kastītē iekļāvuši "Kronis" ātri pagatavojamo zupu rasoļņiks, 530g. Ar paciņas saturu pietiek 4 porcijām, un to var arī "pagarināt", pievienojot kartupeļus, vai kastītē atrastās grūbas, sīpolus un svaigus zaļumus.

Turpinām zupu tēmu - šo var ēst gan karstu, gan aukstu, un pats labākais... tajā iekšā ir rupjmaize! Uzminējāt, kastītē atradīsiet maisījumu maizes zupas pagatavošanai no Ceptuves "Lāči" - īstā maizes zupa, 250g. Tās recepte aizgūta no maizniekmeistara Normunda Skauģa vecmāmiņas recepšu pūra lādes. Tās pagatavošana prasīs tikai līdz piecām minūtēm. Lai zupa paliktu vēl gardāka, pievienojiet tai putukrējumu un ogas (saldas vai saldētas) un gardais saldais ēdiens gatavs!


Iegādājies februāra kastīti šeit : www.latviabox.com/buyUzkodai kastītē atradīsiet Long Chips garās, plānas, kraukšķīgās kartupeļu plāksnes ar diļļu garšu, kā arī Ādažu DIP mērcīti ar diļļu garšu. Šo mērcīti varēsiet pasniegt kopā ar dārzeņiem, tā, lai veselīgāk, sanākot kopā draugiem, vai arī viņus pakārdinot kādā virtuālajā sanākšanā.

Vēl šomēnes palutināsim Jūs ar maigu, trauslu, mutē kūstošu gardumu - ceptuves "Lāči" Bezē cepumiem ar upenēm, 80g. Maigās garšas cepumiņš, kas kūst uz mēles, maiguma pilnam brīdim! Kā nekā, februārī arī Valentīndiena - palutināsiet mīļoto, vai arī paši sevi!
Un lai noslēgtu februāri, sveču mēnesi, kastītē atradīsiet kādu bišu vaska izstrādājumu... bet tā nebūs svece! Izvēlējāmies ko ērtāku līdzi ņemšanai, lai kur vien Jūs dotos - Z/S Kurmīši Bišu vaska lūpu balzāmu ar kliņģerītes ekstraktu. Tas dziedinās un pasargās lūpas no vēja un aukstuma, kā arī veicinās ādas atjaunošanos. Dārgie kungi, arī Jums tas noderēs!
Iegādājies februāra kastīti šeit : www.latviabox.com/buy
7 views0 comments